Politie flitst 68 voertuigen
03/09/2010
Politieagenten van de zone Geel-Laakdal-Meerhout deden donderdag 2 september 'aangekondigde' snelheidscontroles in Geel en Meerhout. 356 voertuigen werden gecontroleerd. Hiervan reden 68 bestuurders te snel.
De politiezone Geel-Laakdal-Meerhout hield donderdag een actie snelheid. In totaal werden er 356 voertuigen gecontroleerd. 68 bestuurders reden te snel. Dit is een overtredingspercentage van negentien procent. Dit is een stuk hoger als het gemiddelde voor 2009 (zes procent).
‘Aangekondigde’ snelheidscontroles
In Meerhout en Geel deden de politieagenten ‘aangekondigde’ bemande snelheidscontroles. In Meerhout kon je de politieagenten tegenkomen op de Schoolstraat. In totaal werden er 163 voertuigen gecontroleerd. 35 bestuurders reden te snel. Dit is één chauffeur op vijf. Dit overtredingspercentage (21 procent) ligt ruim boven het gemiddelde voor Meerhout in 2009 (zeven procent). In Geel werden er 193 voertuigen gecontroleerd op de Herentalsedijk. 33 chauffeurs reden te snel. Ook dit overtredingspercentage (zeventien procent) ligt ver boven het gemiddelde voor Geel in 2009 (vijf procent).
In de maand september zullen de politieagenten extra snelheidsacties uitvoeren in de omgeving van scholen.
